Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası Vereceğini Duyurdu! Sıfır Faizli Kredi Şartları

Akbank'ın faiz talep etmeksizin kredi vereceği bilgisi büyük ses getirdi. 0 faizli kredide hangi şartlar aranıyor? Kimler bu kredi kampanyasından faydalanabilecek? İşte bankadan gelen duyuru...

Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası Vereceğini Duyurdu! Sıfır Faizli Kredi Şartları

Akbank'ın faizsiz kredi kampanyası hakkında detaylar araştırılıyor. Birkaç hafta sürecek olan bu kampanyayı kaçırmak istemeyenler için bilinmeyenler paylaşıldı. 20 bin TL'lik faizsiz krediye dair bilgiler...

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank'tan bugün duyuru yapıldı. Banka tarafından yapılan duyuruda yeni yılda 13 Ocak 2023 tarihine kadar sıfır faizli 20 bin TL'ye kadar kredi verileceği bildirildi. Yapılan açıklama sonrasında da detaylar vatandaşlar ile paylaşıldı. Buna göre ise kampanyanın detayları da haberde yer alıyor.

%0 Faizli Kredi ve Taksitli Avans Kampanyası!

Akbank tarafından yapılan kampanyada vatandaşlara faizsiz 20 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. Kampanyada 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi yüzde 0 faizli kullanabileceği de bildirildi. İşte kampanya koşulları:

Kampanyadan 20 Aralık 2022 – 13 Ocak 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir.

Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.

Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 10 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.

Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır.
Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir.

Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır.

Kampanyadan yalnızca gerçek kişi müşteriler faydalanacak olup kullanılabilecek kredi türü bireysel tüketici / ihtiyaç kredisidir.

Mobil’den Akbanklı olan müşterilerimiz avantajlı kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.
Kredi masrafını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarı, kredi vadesi, faiz oranı ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.