Başvuru Yapan Emekliye Özel Sıfır Faizli Kredi İmkanı!

Emekli vatandaşlar, maaş hesabı olan bankaya başvurması halinde faizsiz kredi alabilir. Bankanıza göre değişkenlik gösterebilecek kredi kampanyalarını inceleyelim. Hangi banka faizleri indirme kararı aldı?

Başvuru Yapan Emekliye Özel Sıfır Faizli Kredi İmkanı!

İhtiyacı olduğu için kredi çekmek isteyen emeklilere güzel haber verildi. İki bankanın faizleri düşürdüğü ve önemli bir kredi kampanyasına imzasını attığı görülüyor.

Emekli vatandaşlar için bankalardan 2 ayrı kredi kampanyası oluşturuluyor. Maaşını bankaya taşımış olan vatandaşlar için düşük vadeli ve faiz olanaklı kredi desteği sağlanırken, diğer kategoride olan emekli vatandaşlar için şartlar diğer müşterilerle aynı oluyor. Peki, emekliye hangi bankalardan uygun oranlar ile kredi veriliyor? İşte kredi desteğine ilişkin detaylar...

Önceki yıllarda Albaraka Türk ile Kuveyt Türk bankaları tarafından emeklilere uygun oranlı özel kredi kampanyası oluşturulmuştu. Şuanda da birçok özel banka tarafından emeklilere özel hazırlanan kredi kampanyası ile büyük dikkat çekiyor.

Özel bankalardan hazırlanmış olan kredi kampanyaları için gerekli olan koşullar ise oldukça ideal. Özel bankaların emekli vatandaşlar için çoğunlukla 50.000 TL'yi bulan kredi kampanyasını başlatıyor. Bu kampanya için de bazı bankalar erteleme hakkı sunarken bazı bankalar tarafından da bu olanak oluşturulmuyor. Kredi faiz oranları ise 24 ile 36 ay arasında seyrediyor.

Akbank Faizsiz Nakit Avans İmkanı

Akbank tarafından, mobil uygulamadan müşteri kaydı yaptıranlara yüzde 0 faiz oranı ile 10.000 TL'lik taksitli nakit avans sağlanıyor.

Denizbank Faizsiz Nakit Avans İmkanı

Denizbank tarafından da Akbank gibi mobil uygulama üzerinden bankaya gelen emekli müsterilere faizsiz şekilde 5 binTL'lik taksitli nakit avans fırsatı veriyor. Banka tarafından müşterilerine ayrıca bir yıllık BluTV üyeliği de hediye olarak veriliyor.

Finansbank'tan dönem borçları siliniyor

Finansbank tarafından CardFinans ile QNB First bireysel kartı ile kampanyaya katılan emekli müşterilere, altı ekstre dönemince, kampanya için kullanılan kredi kartının ekstresindeki taksitsiz nakit avans bakiyesinin 500 TL'sine faiz eklenmeyecek.