Faizsiz 5.000 TL ödeme! Başvuran herkese 1 yıllık bedava BluTV üyeliği

Denizbank sıfır faizli 5.000 TL nakit avans kampanyasını resmen duyurdu. Başvuran vatandaşlara aynı gün içinde ödeme yapılırken, aynı zamanda o kişilere 1 yıllık ücretsiz BluTV hesabı hediye edileceği belirtildi.

Faizsiz 5.000 TL ödeme! Başvuran herkese 1 yıllık bedava BluTV üyeliği

Sektörde öne çıkmak için farklı kampanyalar ile gündemde yer alan bankalar müşteri kapma yarışına devam ediyor. Denizbank 0 faizli 5000 TL nakit kampanyasıyla müşterilerin yüzünü güldürüyor. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan açıklama doğrultusunda kampanyaya katılım için son tarih 31 Aralık 2022 olarak açıklandı. Denizbank dijital kanallar üzerinden başvuruda bulunan müşteriler 5000 TL faizsiz kredi imkanından yararlanabilecek. Şartları sağlayan müşterilere 1 yıllık Blutv üyeliği de veriliyor. 2022 yılının sonuna yaklaşırken kampanyalarıyla vatandaşların yüzünü güldüren Denizbank herkesin dikkatini çeken kampanyası ile gündemde yer alıyor. Denizbank.com veya Mobildeniz mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayan müşteriler 5.000 TL 0 faiz ve 6 ay vade seçenekleri ile kampanyaya katılabilmektedir. İşte Denizbank kampanya detayları…

2022/11/25/para-7.jpg

DENİZBANK FAİZSİZ 5.000 TL KAMPANYASI DETAYLARI

Denizbank kampanya detayları açıklanırken son başvuru tarihinin 31 Aralık 2022 olduğu belirtildi. Kampanyaya katılan kişiler dijital bankacılık hizmetleri üzerinden katılım sağlayarak kredi kartında 5000 TL taksitli nakit avans imkanından yararlanabilecek. Denizbank.com ve aralık ayında Mobildeniz uygulaması üzerinden yeni müşteri olan kişiler kampanya kapsamında yer alıyor. Mobildeniz veya internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapan vatandaşlar da sıfır faizli 5000 TL kredi imkanından yararlanırken en 6 ay vade seçeneğinden de yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler sadece bir kez bu haktan yararlanabilmektedir.

DENİZBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYA KOŞULLARI

Denizbank müşterisi olan kişiler 5000 TL faizsiz nakit avans çekebilmektedir. Bu kapsamda müşterilerin açık statülü Denizbank Bireysel Kredi kartlarından birini alması gerekiyor. Bununla birlikte müşteriler, 5000 TL kredi imkanından 0 faiz ve 6 ay vade seçeneği ile yararlanabilmektedir. Müşterinin bireysel kartı onaylandığında 2 iş günü içerisinde nakit avans ödemesi yapılmaktadır. Kredi kartının limitini yeterli olması durumunda ise 15 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilmektedir. Nakit avans kullanmak isteyen kişiler kredi kartı limitine göre 250 TL ile 5 bin TL arasında değişen miktarlarda ödeme almaktadır.