Kara Listede Olanlara Özel 50 Bin TL Kredi Fırsatı! Kredi Notunuz Düşükse Hemen Başvurun!

Kara listede olan ve kredi notu düşüklere özel krediler dikkat çekiyor. Üstelik bazı bankalar yüksek miktarda kredi teklifleri sunmaktadır. Peki faiz oranları ve vade sayısı bakımından krediler hakkında ne biliyoruz?

Kara Listede Olanlara Özel 50 Bin TL Kredi Fırsatı! Kredi Notunuz Düşükse Hemen Başvurun!

Hangi bankalar kredi notuna bakmaksızın müşterilerine kredi vermektedir? Kredide kara listede olanlar için önemli fırsatlar sunulmakta.

Eğer sizlerde ihtiyaç kredileri de dâhil bütün kredilerden onay almak istiyorsanız kredi notunu sorun etmeyen bankaların kredi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Kredi sonucu olumlu olan kişiler anında kredi kullanımı yapabilirler. 36 ay vadeye kadar bankalardan kredi kullanılabilir.

Burgan Bank Kredi Notuna Bakmadan 50.000TL Kredi Veriyor

Burgan Bank tarafından kredi notunuz düşük olsa bile başvurularınız dâhilin de hemen kredi alabileceksiniz. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin emekli veya aktif çalışan olması gerekmektedir. Ayrıca bu krediye başvuru yapmak için maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekmektedir. 36 aya kadar varan imkânının yanında 3 ay ertelemeli olarak kredi çekmek mümkün.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Hızlı Kredi Başvurusu

Ziraat bankası kamu bankası olmasından dolayı başvuru yapan emekli vatandaşlara anında kredi imkânı sağlamaktadır. Bunun için banka şubelerine gitmek yeterli olacaktır. Emekli olan kişiler 100,000TL’ye varan kredi imkânlarından yararlanmaları için maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Kullanılan kredilerde 6 ay erteleme imkânı da tanınıyor.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

Aktif bank üzerinden 40.00TL’ye kadar kredi kullanma imkânı vardır. Aktif bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusun da bulunmak için SMS ile 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Başvuru sonucunu beş dakikaya kadar alacaksınız. Kredi onayını aldığınız zaman banka sizi nasıl kredi kullanılacağını bilgilendirmek için geri dönüş yapacaktır. Alınan 40.000TL kredi için banka 36 ay vade yapacaktır.