Acun Ilıcalı: Mağdur Nagihan'ın dönemi bitti

Survivor'a katılan Nagihan Karadere'ye tepki gösteren Acun Ilıcalı, "Algı oldu, o öyle yaptı bu böyle yaptı. Hak etmedim, bunlar benim başıma niye geldi' şeklinde konuşan mağdur Nagihan'ın dönemi bitti." dedi.

Acun Ilıcalı: Mağdur Nagihan'ın dönemi bitti

Daha önce üç kez Survivor'a katılım gösteren ve yeni programda da yer alan Nagihan Karadere, geçtiğimiz sene SMS oylamasında elenmişti. Emeklerinin karşılığını alamadığını söyleyen Karadere'ye Acun Ilıcalı'dan yanıt geldi.

SURVİVOR ALL STAR 2024 KADROSU

Doğukan Manço, Nefise Karatay, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Damla Can, Sercan Yıldırım, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Seda Ocak, Sahra Işık, Yasin Obuz, Gizem Memiç, Özgür Tetik ve Furkan Kızılay bu sene Survivor'da yarışacak.

Acun Ilıcalı, dün akşam Survivor All Star’ın yeni yarışmacıları ile yayın gerçekleştirdi. Yayında yeni sezonun konseptine dair detaylar ve takımlar belirlendi.

"HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILACAK"

Nagihan Karadere, geçtiğimiz sezonlarda birinci olamadığı için Ilıcalı’ya yaptığı "Artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu, bacağını, aşil tendonunu bir sayı alma uğruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa iş sadece SMS ile yürüyor. Emeklerimin karşılığını alamadım. Çok kırgınım ve bir daha asla Survivor’a katılmam!" çıkışıyla gündem oldu.

"MAĞDUR NAGİHAN'IN DÖNEMİ BİTTİ"

Nagihan ile konuşmasına, "Ben şimdiden sana bir iki tane füze yollayayım buradan" diyerek başlayan Acun Ilıcalı, "Algı oldu, o öyle yaptı bu böyle yaptı. Hak etmedim, bunlar benim başıma niye geldi' şeklinde konuşan mağdur Nagihan'ın dönemi bitti. Artık parkurların kraliçesini tam anlamıyla performans bekliyor. Bu saatten sonra artık elenme korkun yok, her koyun kendi bacağından asılacak" dedi.

"DAHA ÖNCE BÖYLE HEYECANLANMADIM"

Ilıcalı’dan sonra söz alan Karadere ise "Kalbim ağzımdan çıkıyor, ben böyle daha önce heyecanlanmadım. Kalp dayanmayacak. Benim şu an kalbim dayanmıyorsa kimsenin kalbi dayanmayacak" ifadelerini kullandı.