Camdaki Kız'da Ayrılık Kaçınılmaz Oldu! Hayri Nalan ve Eşi Arasında Kalacak!

Kanal D dizisinde yaşanan ayrılık olayıyla birlikte Hayri'nin başına gelmeyen kalmayacak. Dizide önemli bir veda bizleri bekliyor olabilir. Çünkü Hayri'nin eşi konağa gelecek...

Camdaki Kız'da Ayrılık Kaçınılmaz Oldu! Hayri Nalan ve Eşi Arasında Kalacak!

Hayri, Nalan'ı elinden kaybetmek üzere. Çünkü artık eşi de köyden onun yanına gelecek. Türkan ile Nalan karşı karşıya gelebilir. Camdaki Kız, hiç olmadığı kadar heyecanlı geçiyor.

Nalan ile Hayri arasında neler yaşanacağının merak edildiği, Feride’nin intiharı ile şoke olan izleyiciler, şimdi de Hayri’nin karısı Türkan ile tanışacak. Hande Ataizi ve Nur Sürer’in diziden ayrılmasına rağmen, hikayeye önce Engin Alkan, Nalan’ın babası Metin karakteri ile katıldı.

Şimdi ise Hivda Zizan Alp, dizinin dönüşüm sürecinin bir parçası olarak Türkan karakterinde izleyicileri şaşırtamaya geliyor. Sefirin Kızı dizisiyle parlayan Hivda Zizan Alp, yeni rolüyle Camdaki Kız dizisini karıştıracak! Yeşil Deniz, Fi, Sefirin Kızı ve Sana Söz isimli dizilerde rol alan Hivda Zizan Alp, başarılı performanslar ortaya koyan bir isim olarak biliniyor.

Özellikle de 2019 ile 2021 yılları arasında ekranda yer alan Sefirin Kızı dizisindeki Elvan karakterini birçok izleyici aklına yazdı.

Hivda Zizan Alp’in büyük bir kariyer çıkışı sergilemesini sağlayan Sefirin Kızı’nın üzerinden bir hayli zaman geçti.

Genç oyuncu uzun süredir projelerde yer almıyordu. 2023 yılı ise Hivda Zizan Alp’e yeni dizisindeki yeni rolüyle daha çok konuşulma fırsatı verecek.

Dizinin hikayesi kitaba uygun ilerliyor olsa da bazı oyuncuların daha uzun süre dizide kalması için konuların uzatıldığını bizzat Burcu Biricik açıklamıştı.

2023 yılı sezon sonunda Camdaki Kız dizisi ekrana veda eder mi bilinmez ama, 6 aylık bu süreçte olayların çok hızlı gelişmesi bekleniyor.

Hem Engin Alkan hem de Hivda Zizan Alp ile birlikte Camdaki Kız dizisi büyük bir değişim geçirecek.