Ebru Gündeş, iş insanı Murat Özdemir ile evlendi mi?

Gazeteci Bilal Özcan’ın Youtube kanalında canlı yayınında Ebru Gündeş’in iş insanı Murat Özdemir ile Dubai’de sessiz sedasız evlendiği iddia edildi. Programa konuk olarak katılan Onur Akay, "Ebru Gündeş ve Murat Özdemir, Dubai’de evlendi. Ebru Gündeş dünya evine girdi. Balayında ise çift Körfez Turu yapacak" dedi.

Ebru Gündeş, iş insanı Murat Özdemir ile evlendi mi?

Gazete Pencere'nin haberine göre, Gazeteci Bilal Özcan’ın Youtube kanalında, programa konuk olarak katılan Onur Akay, sanatçı Ebru Gündeş'in, iş insanı Murat Özdemir ile Dubai'de evlendiğini ifade etti.

"EBRU GÜNDEŞ’İN YUVA YIKAN BİR KADIN GİBİ GÖRÜNMEMESİ İÇİN YAPTILAR"

Katıldığı programda konuşan Akay, şu ifadelere yer verdi:

“Bu magazin oyununu Murat Özdemir’in anlaşmalı boşanması ve Ebru Gündeş’in yuva yıkan bir kadın gibi görünmemesi için yaptılar. Rassan Khoshnaw Ebru Gündeş’e evlilik teklifi için Dubai’deki bir kral dairesini tutmuş, 1.8 milyon dolarlık tektaş yüzük almış ve İtalyan bir piyanistin melodileri eşliğindeki teklifte bulunmuş şeklinde haberler çıkmıştı. Aslında bu evlilik teklifini Murat Özdemir yapmıştı.”

SELİN KABAKLI'DAN MANİDAR PAYLAŞIM

Selin Kabaklı ise bu iddiaların gündeme geldiği esnada manidar bir paylaşımda bulundu. Kabaklı sosyal medya hesabından "İlahi adalet diye bir terazi var. Asla şaşmaz. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Gönlü kırılan sabretsin…" ifadelerini paylaştı.

EŞİNDEN, EBRU GÜNDEŞ İÇİN BOŞANDI İDDİASI

Takvim Gazetesi’ndeki 4 Nisan 2022 tarihli bir habere göre 'arkadaşları aracılığıyla' bir gazeteciye ulaşan Selin Kabaklı (Özdemir) açıklamalarda bulunmuş ve o dönemki eşi Murat Özdemir’in Ebru Gündeş için kendisine boşanma davası açtığını ve anlaşmalı boşanmak için baskı yaptığını söylemişti.

Haberde, Kabaklı’dan yuvasını kurtarmak istediği şeklinde bahsedilirken Kabaklı’nın Özdemir tarafından kendisine boşanma kağıtlarının çoktan imzalatıldığını belirttiği de aktarılmıştı.

NİKAH MASASI İDDİASI

Evliliğinin bitmesi sonrası ilişkileri ivme kazanan Ebru Gündeş ile Murat Özdemir’in aralarında 19 yaş fark olduğu ve ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı kaydedilmişti. İlk eşinden iki, ikinci eşinden bir çocuğu olan Murat Özdemir’in, bir kız annesi Ebru Gündeş ile evlenmeye karar verdiği de aktarılmış ve çiftin yakında nikâh masasına oturmaya hazırlandığı öne sürülmüştü.

MURAT OSMAN ÖZDEMİR’İN NE İŞ YAPTIĞI BİLİNMİYOR

Medyada Murat Osman Özdemir’in sık sık bir iş insanı olduğu kaydedilse de, genç adamın ne işle uğraştığına dair net bir bilgiye yer verilmezken bu konudaki internet aramalarının da sonuçsuz kaldı. Ayrıca Özdemir’in 35 yaşında olduğu iddia edilirken üzerine Türkiye’de de bir şirket olmadığı öne sürülüyor.