Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi!

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, hakkında çıkan para kaçırma, evlerini başkasının üstüne yapma iddiaları üzerine sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi!

Eylül Öztürk ve Barış Kenan Özkan çifti hakkında ortaya atılan iddiaların ardından, çiftin Amerika'da peşin olarak 11 daire satın aldığı ve ülkeden para kaçırdığı yönündeki haberler gündemi sarsmıştı. Eylül Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bu iddialara cevap verdi.

Öztürk, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Eleştirilere karşı savunma yapma ihtiyacı hissetmeyen Öztürk, iddiaların büyük ölçüde spekülasyon olduğunu ve açıklama yapmanın herhangi bir fayda sağlamayacağını söyledi.

"BENİM AÇIKLAMAMIN BİR HÜKMÜ OLACAK MI BU İNSANLAR NEZDİNDE?"

İddialara karşı Instagram hesabından açıklama yapan Eylül Öztürk, şunları söyledi:

"Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezninde?

Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar. Veya şu an benimle ilgili herhangi bir şüphe duyan, kuşku duyan takipçim varsa ben desem ki 'O iş öyle değil, böyle' bana inanacak mısınız? inanmayacaksınız.

Bütün bu sürece bir bakın. Kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı... Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İnandılar mı? inanmadılar. Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11'e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına 'İddiaya göre' yazıyorlar.

Boynumdaki elektronik sigarayı bile soğuk cüzdan ilan ettiler. Göstereyim bakın bu bildiğiniz elektronik sigara. Şu an içeride çekim ekibi var. Bilbordlar için çekime başlayacağız. İçinde bulunduğumuz durumda bir açıklama yapmamın karşılığı yok çünkü cümlenin başında iddiaya göre yazıp ondan sonra da tekneler, yatlar, helikopterler..."