Feyza Altun, Kızılcık Şerbeti'nin senaristine seslendi! Yazın bu sahneleri

Avukat Feyza Altun, sosyal medya hesabından Kızılcık Şerbeti senaristlerine seslenerek, "Artık o bebeği Doğa’nın alması gerekli. Türk Hukukunda emziren kadından velayet alındığı görülmüş iş değildir. Ancak rüşvet ile olur. Doğa’ya bir avukat yazıp duruşmalarda Fatih’i rezil ettikleri sahneler istiyorum." dedi.

Feyza Altun, Kızılcık Şerbeti'nin senaristine seslendi! Yazın bu sahneleri

Kızılcık Şerbeti dizisi en çok seyredilen ve en çok gündeme oturan diziler arasında bulunuyor. Fatih ve Doğa'nın çok konuşulduğu dizi hakkında Avukat Feyza Altun'dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

X hesabından paylaşımda bulunan Feyza Altun, Kızılcık Şerbeti senaristlerine çağrıda bulunarak, Doğa'nın bebeğini almasını gerektiğini, Fatih'i rezil eden sahnelerin artık gelmesinin şart olduğunu ve bedava danışmanlık verebileceğini söyledi.

"ŞEREFSİZ FATİH KUDURSUN"

Altun, şu ifadeleri kullandı:

"Kızılcık Şerbeti’nin senaristlerine sesleniyorum: Artık o bebeği Doğa’nın alması gerekli. Türk Hukukunda emziren kadından velayet alındığı görülmüş iş değildir. Ancak rüşvet ile olur. Doğa’ya bir avukat yazıp duruşmalarda Fatih’i rezil ettikleri sahneler istiyorum.
Bedava danışmanlık veriyorum: Doğa, Rüşvet ağını Timur Soykan -Başsavcı haberinden yola çıkarak öğrensin, esaslı değişiklik sebebiyle velayetin değiştirilmesini talep etsin. Ünalların kirli ilişkilerini döksün ortaya. Kıran kırana duruşma sahneleri izleyelim şöyle şerefsiz Fatih kudursun. Hatta sosyal medyadan çağrılar yapsın anasının programına çıksın falan. Doğa bu davayı kazanır. Bak izlerken fenalaşıyorum lütfen yazın bu sahneleri!"