Gelinim Mutfakta 15 Mart puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 10 bileziği kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandıran haftalık olarak 10 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 10 bileziği kim kazandı? 15 Mart 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu?

Gelinim Mutfakta 15 Mart puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 10 bileziği kim kazandı?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Tarifin ardından Gelinim Mutfakta günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu, çeyreği kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu?

İşte, Gelinim Mutfakta 15 Mart 2024 puan durumu...

GELİNİM MUTFAKTA KİM 1. OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. 15 Mart Cuma günü, günün birincisi olarak çeyrek altını kazanan isim Tuğba oldu.

boga-62.jpg

GELİNİM MUTFAKTA 10 BİLEZİĞİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta bu hafta 10 bileziği alma hakkı kazanan kişi ise Yeşim oldu.

boga-63.jpg