Gelinim Mutfakta 16 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandırırken, haftalık olarak 10 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? İşte, 16 Nisan puan durumu ve kazan gelin...

Gelinim Mutfakta 16 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Doyuran Ekonomik Köfte tarifinin ardından Gelinim Mutfakta da günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu, çeyreği kim aldı? Gelinim Mutfakta kim 1. 2. 3. 4. oldu?

16 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. Haftanın ikinci günü Doyuran Ekonomik Köfte yapan gelinler çeyrek altın yarışına başladı. Doyuran Ekonomik Köfte yapan gelinler arasında en yüksek puanı alan gelin Yeşim oldu.

ekran-goruntusu-2024-04-16-155636.png