Gelinim Mutfakta 19 Mart puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandıran haftalık olarak 10 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? 19 Mart 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu ne?

Gelinim Mutfakta 19 Mart puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Altını kim kazandı?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 19 Mart 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Günün yemeği olan Bolu kebabı tarifinin ardından Gelinim Mutfakta günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu, çeyreği kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu?

İşte, Gelinim Mutfakta 19 Mart 2024 puan durumu...

gelinim-mutfakta.jpg

19 MART SALI GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. 19 Mart Salı günü, günün en yüksek puanını alarak birinci olan ve çeyrek altını kazanan kişi Tuğba oldu.

ekran-goruntusu-2024-03-19-154146.png

Günün puan durumunda ise 20 puanla Tuğba birinci sırada yer alırken, Yeşim 17 puan alarak ikinci oldu. Damla 13 puan alırken, Aleyna ise 7 puan aldı.

ekran-goruntusu-2024-03-19-160732.png