Gelinim Mutfakta 4 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çeyreği kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandırırken, haftalık olarak 40 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? İşte, 4 Nisan puan durumu ve kazananlar...

Gelinim Mutfakta 4 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çeyreği kim kazandı?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Ispanaklı su böreği tarifinin ardından Gelinim Mutfakta da günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 4. oldu, çeyreği kim aldı?

İşte, Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2024 puan durumu...

boga-15.jpg

4 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. 4 Nisan Perşembe günü, 17 puan alarak birinci olan gelin Damla oldu. 16 puanla ikinci olan gelin Yeşim olurken, 11 puanla Özlem üçüncü oldu. 6 puan Aleyna ise sonuncu oldu.

ekran-goruntusu-2024-04-04-155631.png