Gupse Özay ile Barış Arduç aşkında bilinmeyen gerçek

Ünlü ve başarılı oyuncular Barış Arduç ve Gupse Özay'ın "Deliha" setinde aşk yaşamaya başladığı biliniyordu. Halbuki gerçekler böyle değilmiş. İkilinin ilişkisine dair bilinmeyen gerçekler ortaya çıktı...

Gupse Özay ile Barış Arduç aşkında bilinmeyen gerçek

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde başrol olarak izleyici karşısına çıkmış olan yakışıklı oyuncu Barış Arduç özel hayatı ile hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Başarılı oyunculuk performansının yanı sıra karizmasıyla da gönüllere taht kuran Barış Arduç gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih ediyor.

baris1-14112023af34312a.webp

Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer aldığı "Deliha" filmi ile kamera karşısına geçen ünlü oyuncu Arduç, bir anda tüm Türkiye'nin konuştuğu bir isim haline geldi. Deliha setinde başarılı oyuncu Gupse Özay ile aşk yaşamaya başlayan Arduç, yıllarca ilişkisini magazin basınından uzakta sürdürdü.

GUPSE ÖZAY İLE BARIŞ ARDUÇ HAKKINDA BİLİNMEYEN GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Oyuncu çift Arduç ile Özay 2020 yılında nikah masasına oturdu ve Jan Asya adını verdikleri kızlarını 9 Eylül 2022'de kucağına alarak ilk kez anne ve baba olmanın sevincini yaşadı. Ancak ikilinin aşk yaşamaya başladığı süreçle ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

baris3-141120238520656b.webp

Geçtiğimiz yıllar bir röportaj veren Arduç, Özay ile "Deliha" setinde aşk yaşamaya başladığı haberleri hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Arduç, "Bizim hikâyemiz sette başlamadı. Arkadaştık. Film bittikten kısa süre sonra aramızdaki muhabbet çok güzel gitti. İkimiz de gülmeyi seviyoruz. Çok mutluyuz. Kendimiz gibi davranıp çok eğleniyoruz." demişti.