Hayranının telefonunu fırlattan Can Yaman'dan açıklama: "Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor."

Kariyerine İtalya'da devam eden Can Yaman, bir hayranının telefonunu fırlatması üzerine oldukça kötü tepkiler almıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Yaman, "Yorgunum ve ertesi gün yine çok erken kalkıyorum, bu yüzden fotoğraf çekmek için duramıyorum ve sadece ‘merhaba’ diyorum. Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor. Gerçekten üzgünüm" dedi.

Hayranının telefonunu fırlattan Can Yaman'dan açıklama: "Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor."

Uzun süredir yaşamına ve kariyerine İtalya’da devam eden oyuncu Can Yaman, bir dijital platformda yayınlanacak olan "Viola" adlı dizi için kamera karşısına geçerken, Instagram hesabından dizinin tanıtım fragmanını yayınladı. Yaman, tanıtım videosunu, geçtiğimiz hafta kendisini çekmeye çalışan bir hayranının telefonunu fırlatmasıyla ilgili yaptığı açıklamayla paylaştı.

can-yaman-telefon-4dnp-cover.jpg

'HAYRANLARIMA VAKİT AYIRAMADIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM'

Çok sıkı bir çalışma temposu altında olduğunu söyleyen oyuncu, şunları yazdı:

"Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her gün çalışıyoruz ve bu nedenle sık sık strese giriyoruz. Hayranlarıma vakit ayıramadığım için üzgünüm. Set gece 1’de bitiyor ve dışarıda resim için insanlar beni bekliyor. Yorgunum ve ertesi gün yine çok erken kalkıyorum, bu yüzden fotoğraf çekmek için duramıyorum ve sadece ‘merhaba’ diyorum. Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor. Gerçekten üzgünüm.

'BEDENİM ACIDAN TİTRİYOR'

Günün 24 saati enerji dolu bir çocuk olmadığımı ve yenilmez olmadığımı hatırlatmak isterim. Ara sıra bedenim acıdan titriyor ve sonraki günler için dinlenmeye ve konsantrasyona ihtiyaç duyuyor. Çünkü set bitince iş orada bitmiyor, geri dönüp ertesi gün için çalışıyorum ve gece 4’te yatıyorum. Varlığınızı ve sevginizi her zaman takdir ediyorum ancak şunu anlamalısınız ki ‘Hayır' dediğimde sebeplerim var."