Kaan Urgancıoğlu baba oldu! İşte çocuğunun ismi

Yargı dizisinin Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, eşi Burcu Denizer ile hayatının en mutlu gününü yaşadı. Çift, başarılı bir doğum sonucunda oğulları Ardıç'ı kucağına aldı.

Kaan Urgancıoğlu baba oldu! İşte çocuğunun ismi

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde hayatının en güzel günlerinden birini yaşayarak oğulları Ardıç’ı kucağına aldı. Hastane kapısında muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, eşinin de oğlunun da sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

"ŞU AN ANNENİN YAŞADIĞI DUYGUYU DESTEKLEMEYE ÇALIŞIYORUM"

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, babalık duygusuna hakkında soruya “Ne desem biraz sallamış olurum…Ne kadar anlamış olabilirim? Şu an annenin yaşadığı duyguyu dışarıdan ben de desteklemeye çalışıyorum. Onu hissettirmeye çalışıyorum. Şu geçtiğimiz 13-14 saat ve hamilelik süreci böyle geçti. Bundan sonraki süreçte belli olacak” diye konuştu.

Restoran işleten eşinin hamileliğinin çok rahat geçtiğini anlatan Kaan Urgancıoğlu, "Burcu çok iyidir. Son güne kadar ben setteyken öğlen yemeklerimi, salatamı hazırlayıp gönderdi. Beklediğimden, tahmin ettiğinden çok daha üstün bir performans sergiledi. Aksine benim bazı şımarıklarım oldu. Benim açımdan kolay bir süreçti…" açıklamasını yaptı.

"DOĞUMA GİRDİM, FİLM İZLEMEK GİBİYDİ"

Doğuma girdiğini de söyleyen oyuncu “Doğuma girdim, film izlemek gibiydi…Sanki benim başıma gelmiyor da birilerinin filmini izliyor gibiydim. Mutlu sonla biten bir film izlemiş gibi oldu. Doğumda bir desteğim olmadı. Burcu’nun elini tutmuş oldum. Bir de çok yorgun olduğumuz için film gibiydi en doğru tabir olur… Aslında taşıdığın zaman zaman strese girdiğin kendini geliştirmeye çalıştığın bir süreç Ardıç’ın doğduğu an bunların hepsinin bittiği an… Bir duygu boşalma gibi oldu o an… Çok özel tabii…” şeklinde konuştu.

"ÇALIŞMA ODAMI KAYBETTİM"

Kaan Urgancıoğlu çalışma odasını bebek odası yaptıklarını belirtirken, "Çalışma odamı kaybettim… Küçük bir masam var artık… Bununla ilgili beni hazırlamaya çalışan şeyler duyuyorum.. Bana bu kodu lütfen geçirmeyin. Çünkü nasıl bir çocukla karşılaşabiliriz bilmiyoruz. Belki çok bilge bir ruhun bedenlenmiş hali olabilir Ardıç diye düşünüyorum… Ben o pembe masallara inanmaya çalışıyorum ama süreçle ilgili sizi bilgilendireceğiz…" dedi.

Ünlü oyuncu oğlu Ardıç’ın kendisine benzediğini ifade ederek, "Bebek açıkçası bana benziyor ama gözlerinin Burcu’ya benzemesini umut ediyorum…" ifadelerine yer verdi.