Kemal Doğulu'dan Kadir Doğulu'ya şok eden sözler!

Stilist Kemal Doğulu, Nişantaşı'nda bir mekanda sahneye çıktı. Basın mensuplarına demeçler veren Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu hakkında, "Aramızda sadece kan bağı var. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz" dedi.

Kemal Doğulu'dan Kadir Doğulu'ya şok eden sözler!

Nişantaşı'ndaki bir mekanda sahneye çıkan Kemal Doğulu, basın mensuplarına verdiği demeçlerle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kardeşi ile bir süredir küs olan Kemal Doğulu, Kadir Doğulu ile aralarında yalnızca kan bağı olduğuna dikkat çekti.

"KARDEŞİMİZİ SEÇEMEYİZ, KAN BAĞIM VAR DİYE SEVMEK ZORUNDA DEĞİLİM"

Yeni mekanla ilgili bilgi veren Kemal Doğulu, daha sonra kardeşiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunarak, "Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor. Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok. Evet kardeşimizi seçemeyiz. Bu bir mecburiyet. İnsanlar arkadaşlarını seçip onlardan kardeş yapabilir kendisine. Kan bağım olan herkesi sevmek zorunda değilim ve kan bağım var diye herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece onun için değil, hepsi için geçerli. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz. Ben diğer kardeşlerim ile hem kardeş hem arkadaşım. Annem de hiç karışmaz bu işlere" dedi.

2385835-27ec4500e6d2207b58f2857f14111c71-640x640.jpg

"YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME, KARDEŞİM ALDATMAZ"

Geçtiğimiz yıl kardeşi Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'ü aldattığına dair iddialara da yanıt veren Kemal Doğulu, "Kadir bu güne kadar yanındaki hiçbir hanımefendiyi aldatmadı. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ben kardeşimi doğduğundan beri tanıyorum. Neslihan'ı da aldatmadı, aldatmaz" ifadelerini kullandı.

Miras olayları ile ilgili de açıklama yapan Doğulu, "Babam öldüğünde bize sadece borçlar kaldı. Buna sadece sesli gülüyorum. Biz her şeyi reddi miras yaptık. Ortada bir miras varsa o da soyadımız. Onu da ben yarattım" dedi.