Kızılcık Şerbetine dahil olan Kaan Taşaner Kimdir? Kaan Taşaner kaç yaşında ve nereli?

Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu gibi güçlü isimlerin kadrosunda yer aldığı SHOW TV'nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti'ne transfer olduğu yönündeki iddialarla gündeme gelen Kaan Taşaner'in hayatı merak edildi. Peki, Kaan Taşaner Kimdir? Kaan Taşaner kaç yaşında ve nereli? İşte, detaylar...

Kızılcık Şerbetine dahil olan Kaan Taşaner Kimdir? Kaan Taşaner kaç yaşında ve nereli?

Cuma günleri SHOW TV'de ekranlara gelen ve milyonları ekran başına toplayan Kızılcık Şerbeti dizisine yeni bir soluk geldi. Kadroya dahil olan oyuncu Doğa'nın hayatına girecek. Peki, Kızılcık Şerbeti dizisine dahil olan Kaan Taşaner kimdir? Kaan Taşaner kaç yaşında ve nereli?

boga-32.jpg

KAAN TAŞANER KİMDİR?

Türk dizi ve tiyatro oyuncusu Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 tarihinde Antalya'ya dünyaya geldi. Konya S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı, takip eden yıllarda televizyon ve tiyatroya birlikte devam etti, 2010-2012 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide, "Erdoğan Yaşaran" rolünü kabul etti ve bu sayede, adını ilk kez sürekli bir projede duyurmuş oldu.

boga-33.jpg

2012 yılında Kanal D sitesinde yapılan bir ankette 2. En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kuzey Güney adlı TV dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırmıştır. Oyuncu , 2014 yılının Aralık ayında TRT 1'de yayımlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinde "Gündoğdu" karakterini canlandırdı. Ancak senaryo gereği diziden ayrılan Kaan Taşaner daha sonra 2016 yılında atv'de yayımlanan Rengarenk adlı dizide oynadı. Oyuncu aynı zamanda tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner'in oğludur.