Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su, Settar Tanrıöğen dizinden ayrıldı! Yeni "Apo" kim olacak?

Kızılcık Şerbeti'nde yeni gelişme: Settar Tanrıöğen diziden ayrıldı. Peki, "Apo" karakterine kim hayat verecek? İşte, yeni isim...

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su, Settar Tanrıöğen dizinden ayrıldı! Yeni "Apo" kim olacak?

Kızılcık Şerbeti dizisinde "Abdullah Ünal" karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması geçirmesi sonrası yeni gelişme yaşandı. Tanrıöğen’in sete dönmesi zorlaşınca yapım şirketi Gold Film yeni bir karar almak zorunda kaldı ve rol için Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşıldı.

boga-2024-02-26t154244-583.jpg

"APO" KARAKTERİNİ AHMET MÜMTAZ TAYLAN DEVRALDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre şirket yaptığı açıklamada şöyle denildi:

“Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…”