Kızılcık Şerbeti'nin Görkem'inden tesettür yorumu

Gold Film'in Show TV için çektiği Kızılcık Şerbeti dizisinin Görkem'i Özge Özacar "Tesettürlü bir kadını oynamak zor mu?" sorusuna yanıt verdi.

Kızılcık Şerbeti'nin Görkem'inden tesettür yorumu

Kızılcık Şerbeti dizisinin Görkem karakterini canlandıran Özge Özacar, tesettürlü bir kadını oynamanın zor olup olmadığı sorusuna yanıt verdi.

"O KARAKTERİN GİYDİĞİ KIYAFETİ BİR SEÇİMDİR"

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, "Kızılcık Şerbeti" dizisinin Görkem'i Özge Özacar, yüzü olduğu ayakkabı markasının davetinde hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Dizide ailesini mutlu etmek için tesettüre giren, normal yaşamında ise saçı açık olan bir kadına hayat veren başarılı oyuncu "O karakterin kıyafeti neyi gerektiriyorsa onu giyiyorum. Şey gibi düşün açık bir hanımefendiyi oynadığımda "Açık bir hanımefendiyi olmak nasıl diye sorar mısınız?" Sormazsınız… " dedi.

"Hangisi daha zorladı? Açık bir kadını mı, kapalı bir kadını mı?" sorusuna ise "Çok açıkçası orada kostüm bazlı bakmıyorum. ‘O karakteri nasıl daha doğru verebilirim' kısmındayım. Çünkü hani açık bir hanımefendi de olsam kapalı bir hanımefendi de olsam o karakterin giydiği kıyafeti bir seçimdir. Benim meramım hikayede neyi anlatmak ister, sıkıştığı yer neresi? Yapaya kaymadan gerçekçi bir yerden bunu anlatmak… Bu yüzden ben karakterin esas dibine inmek benim için daha kıymetli oluyor. Aksesuar kısımları işin başka bir tarafı" yanıtını verdi.