MasterChef Barbaros'un para açıklaması: Para insanı sıcak tutar

'MasterChef Türkiye', bu sezon 'All Star' formatıyla ekranlara geliyor. Bu haftaki ödülü kazanan yarışmacı belli olurken, Barbaros Yoloğlu'nun parayla ilgili açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

MasterChef Barbaros'un para açıklaması: Para insanı sıcak tutar

TV8'de ekranlara gelen MasterChef Türkiye'nin son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. All Star'da bu hafta ödül oyunu 10 Kasım tarihine denk geldi.

10 Kasım'da yayınlanan bölümde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği yemeklere ait malzemelerle yeni yemekler yapıldı.

654f3fe286b24a1ed8e72b1f.webp

ÖDÜLÜ KAZANAN AYAZ

'Sıfır atık' konseptiyle yapılan yaratıcılık turu bir kez daha ödül oyunu yarışına sahne oldu. Barbaros Yoloğlu, Dilara Başaran, Hasan Biltekin, Ayaz Geçer, Sergen Özen, Tanya Kilitkayalı ve Eren Kaşıkçı en güzel yemek için karşı karşıya geldi.

Şefler, günün en iyi yemeği olarak Ayaz'ın tabağında karar kıldı. Böylece Ayaz, 100 bin TL'lik para ödülünün sahibi oldu.

"PARA İSTEMİYORUM DİYENE İNANMAM"

2020'nin finalisti ve All Star'ın iddialı isimlerinden Barbaros Yoloğlu, ikinci tur öncesi Mehmet Şef'in "Ne düşünüyorsun ödülle alakalı?" sorusuna samimi bir cevap verdi.

"Ödül iyi. Para güzeledir, para iyidir, para insanı sıcak tutar. Parayı istemiyorum diyene de inanmam çünkü herkes parayı ister."

654f3a9a86b24a1ed8e72afd.webp