Mehmet Ali Erbil'den Acun Ilıcalı'ya: Yarım saatlik röportaj için kapımda 1 saat beklerdi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı hakkında, "Acun benden yarım saatlik röportaj çalabilmek için kapımda 1 saat beklerdi, şimdi kanalları, futbol kulüpleri var, 50 yıldır ekran önündeyim hiçbir şeyim yok, bu nasıl oluyor anlamadım" dedi.

Mehmet Ali Erbil'den Acun Ilıcalı'ya: Yarım saatlik röportaj için kapımda 1 saat beklerdi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı hakkındaki söylemleri ile gündeme oturdu. Bir YouTube kanalında açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı'nın geçmişte röportaj için kapısında 1 saat beklediğini, 50 yıldır ekranda olmasına rağmen bir servetinin olmadığını ancak Ilıcalı'nın kanal ve kulübünün nasıl olduğunu sorguladı.

Mehmet Ali Erbil, “Bak Burası Çok Önemli” Youtube kanalında yayınlanan “Mehmet Ali Erbil'den Sert Sözler! Acun Ilıcalı Onu Neden Düşman Bildi?” başlıklı programa katıldı.

"YARIM SAATLİK RÖPORTAJ ÇALABİLMEK İÇİN KAPIMDA 1 SAAT BEKLERDİ"

Erbil, katıldığı programda Acun Ilıcalı'ya imalı sözlerle gönderme yaparak şu şekilde konuştu:

"Acun elinde mikrofonla benden yarım saat röportaj alabilmek için kapımda 1 saat bekliyordu. 3-5 yıl içinde 2 tane ulusal kanal, 1 dijital platform, İngiltere'de 2 futbol takımı, 2 özel uçak, sayısını bilmediğimiz tekneleri... Ben 50 yıldır televizyon starıyım, ne bir kanalım var ne bir uçağım var. Artık bunu kamuoyuna sunuyorum. Para aklamaya gelirse, 300 eurom vardı, Almanya'da akladım da geldim."