Menajerinden şok sözler: Aleyna Tilki kendi kendisinin katili

Şarkıcı Aleyna Tilki, şarkı söylemesinin engellenmeye çalışıldığını iddia etmişti. Tilki'nin menajeri Haluk Şentürk ise bu iddiaları yalanlayarak, "Bu ülkenin yapısına saygı duyacak. Büyüklerine karşı edepli davranacak. Nankör olmayacak. Bir de 'Ölmemi istiyorlar' demiş. Öldürmek mi? Aleyna kendi kendisinin katili" dedi.

Menajerinden şok sözler: Aleyna Tilki kendi kendisinin katili

Şarkıcı Aleyna Tilki'nin menajeri Haluk Şentürk, şarkı söylemesinin engellendiğini iddia eden Tilki'nin açıklamalarına cevap verdi.

Müge Dağıstanlı'ya konuşan Şentürk, Aleyna Tilki'nin sözlerinin kendisine yönelik olduğunu belirterek, "Bunu gerçekle ilgili bir çekincem olmadığı için rahatlıkla söylüyorum. Sebebine gelince; iki hafta önce bir Avrupa turnesi başladı. Grupta 20'ye kadın sanatçı bulunuyor. Aralarında menajerlerini yürüttüğüm isimler var. Aleyna'nın ifadesinin aksine kadroda onun da yer alması için çok çaba harcadım. Bu çabamı yanlış yorumlamasını toyluğuna veriyorum. Ne ben, ne de çalıştığım sanatçılar onun önünü kesmek, işini bozmak için çaba ya da vakit harcayamayız" dedi.

"ALEYNA KENDİ KENDİSİNİN KATİLİ"

Şentürk, "Suçlama, küfür ve el hareketi cahilliğinden! Kariyerini yönetemiyor ve saçmalıyor. Paylaşımlarına, mesajlarına dikkat etmezse daha çok üzülür. Bu ülkenin yapısına saygı duyacak. Büyüklerine karşı edepli davranacak. Nankör olmayacak. Bir de 'Ölmemi istiyorlar' demiş. Öldürmek mi? Aleyna kendi kendisinin katili!" ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, şarkı söylemesinin engellenmeye çalışıldığını iddia etmiş ve sektöre isyan etmişti. Şentürk ise bu iddiaları reddederek, Aleyna Tilki'nin kendi kariyerini yönetemediğini savundu.