Metin Uca'nın son durumunu menajeri açıkladı

Metin Uca'nın sağlık durumu hakkında yeni haber geldi. Uca'nın menajeri Kübra Kalem Baykara, sosyal medyadan açıklama yaparak, "15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz" dedi.

Metin Uca'nın son durumunu menajeri açıkladı

Geçen günlerde rahatsızlanıp kaza geçirdikten sonra boyun şah damarlarının tıkalı olduğu tespit edilerek yoğun bakım tedavisi alan Metin Uca hakkında yeni haber geldi. Uca'nın menajeri Kübra Kalem Baykara, Uca'nın entübe olduğunu ve 72 saati atlatmayı umduklarını söyledi.

Metin Uca'nın X hesabından paylaşımda bulunan Menajer Baykara, şu ifadeleri kullandı:

"72 SAATİ ATLATMAYI, ARDINDAN TEDAVİSİNE DEVAM EDEBİLMEYİ UMUYORUZ"

"Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca'nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim.

15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşağız. Kalbimiz onunla.

Onun yaşam fesefesi; 'umudu kaybetmemek.' Umudu kaybetmeyeceğiz. "