Nagihan Karadere'den Dilan Polat'a tepki

Eski milli atlet Nagihan Karadere, Dilan Polat'ı hedef aldı. Karadere, "Ne garibanlar var, bunlara mı acıyacağız? " dedi.

Nagihan Karadere'den Dilan Polat'a tepki

'Kara para aklama', 'Suç örgütü kurma' ve 'Vergi kaçırma' suçlarından tutuklanan Dilan Polat, Silivri'de örgüt suçlularının konulduğu 9 numaralı yüksek güvenlikli cezaevinde 30 kişilik koğuşta kalıyor.

HAFTADA 2 BİN 500 TL HARCAYABİLİYOR!

Cezaevinde haftada en fazla 2 bin 500 TL harcayabilen Polat, cezaevi yaşamına adapte olamadı. Gösterişli hayatlarından sonra hapse giren fenomenin, bütün gün koğuşta pijamayla dolaştığı, soruları cevapsız bıraktığı öğrenildi.

654f5c3786b24a1ed8e72c31.webp

Tek kişilik hücreye geçme talebi reddedilen Polat'ın beğenmediği için yemek yemediği ve çok sigara içtiği, bu yüzden bağışıklık sisteminin çöktüğü ortaya çıktı.

"ALTIN TOZU İÇEMEDİĞİNDEN ÇÖKMÜŞTÜR METABOLİZMASI"

'Survivor All Star'a gitmeye hazırlanan Nagihan Karadere, fenomenin sağlık durumuyla ilgili gelişmeye dair bir paylaşımı görünce öfke kustu.

Bir süredir işletmecilik de yapan 38 yaşındaki sporcu, Beter olsun bunlar iyi günleri. Altın tozu içemediğinden çökmüştür metabolizması. Aa pardon telefonu yok elinde story çekip hava atamıyor, o da olabilir. Ajite etmeyin şunları ya. Ne garibanlar var, bunlara mı acıyacağız? Beter olsun dolandırıcılar" mesajını yazdı.

654f5aa386b24a1ed8e72c27.webp