Serdar Ortaç'tan miras açıklaması

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç öldükten sonra mallarını çalışanlarına bırakacağını belirtti. Ortaç mirası hakkında sorulan sorulara, "Ben yazdım verdim. Onlar halleder. Dur ölmeyeyim hemen de..." yanıtını verdi.

Serdar Ortaç'tan miras açıklaması

Son dönemlerde TikTok hesabından yaptığı canlı yayınlarla adından söz ettiren Serdar Ortaç, mirasını kime bırakacağını açıkladı.

"15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım" sözleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç öldükten sonra mallarını çalışanlarına bırakacağı iddiasını yeniledi.

'BİR EV VAR ZATEN'

GazeteMagazin'de yer alan habere göre şarkıcı "Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar" dedi.

Serdar Ortaç vasiyetine dair sorular karşısında da "Ben yazdım verdim. Onlar halleder. Dur ölmeyeyim hemen de..." cevabını verdi.

EVİNİN DEĞERİ 4.9 MİLYON

Kumar borçlarıyla gündeme gelen Serdar Ortaç'ın elinde kalan son malını satacağı iddia edilmişti.

İstinye sırtlarında, boğaz manzaralı, 750 metrekare arsa üzerine kurulu, 8 oda 4 salon, 4 banyo, özel tasarım bina, teraslı, balkonlu, özel kamera sistemli, peyzajlı, evin değerinin 4.9 milyon dolar olduğu söyleniyordu.