Survivor'ın, favori ismi diskalifiye oldu!

Acun Ilıcalı “Çizginin çok dışına taştı” dedi, Survivor'un favori ismi diskalifiye oldu.

Survivor'ın, favori ismi diskalifiye oldu!

Survivor All Star'da acil durum konseyinde beklenmeyen bir karar Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. All Star'ın favori isimlerinden biri beklenmeyen bir kavga sonucunda diskalifiye oldu.

"SENİ MAALESEF SURVİVOR 2024'TEN AYIRMAK ZORUNDAYIZ"

Dün yayımlanan bölüme Sema ve Pınar'ın kavgası damga vurdu. Pınar ve birkaç hafta önce kırmızı takıma dahil olan favori isimlerden Sema arasında büyük bir kavga yaşandı. Kavganın sadece kısa bir bölümü ekranlarda paylaşıldı. İkili arasındaki gerilim akşam saatlerinde tırmandı ve takım arkadaşları onları ayırmakta zorlandı.

Dokunulmazlık oyununun ardından Acun Ilıcalı, acil durum konseyinde Sema ile bir araya geldi. Acun Ilıcalı, Sema'nın davranışının kabul edilemez olduğunu söyledi. Böylece Sema'nın diskalifiye olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama şöyle oldu:

"Sen bana göre örnek bir annesin, hayatı tek hareketten değil geneliğiyle değerlendirmekten yanayım her zaman. Öyle fevri bir olaydan bir yere varmak benim için her zaman insanı yanlışlara götürür. Senin karakterinle ilgili bir değerlendirme asla değil bu ancak yaşanan bu olay bizim yarışmamızın çizgisinin çok dışına taştığı için bir karar vermek zorundayız ve bu karara göre Sema seni maalesef Survivor 2024'ten ayırmak zorundayız."