Turabi yarışmaya katılmayacağını böyle duyurdu: İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim

Survivor Turabi Çamkıran, 2024 All Star'a katılmayacağını açıklayarak, "Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim. Maalesef Survivor All Star2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek" dedi.

Turabi yarışmaya katılmayacağını böyle duyurdu: İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim

Survivor'ın renkli isimlerinden Turabi Çamkıran, parkur performansı, ada konseylerindeki çıkışları ve rakipleriyle yaşadığı tartışmalarıyla gündemi sarsan isimler arasında yer alıyordu.

Son olarak sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve All Star için hazırlıklara başlayan Turabi Çamkıran, şaşırtıcı bir şekilde televizyon dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı ile buluşmuştu.

Ancak, Turabi'den üzücü bir haber geldi. Daha önceki Survivor sezonlarında gösterdiği başarılı performansın ardından, Turabi Çamkıran, All Star'a katılamayacağını takipçileriyle paylaştı. Sağlık sorunları nedeniyle hayalini erteleyen Turabi'nin hayranları, onun bir an önce sağlığına kavuşmasını ve yeniden ekranlarda boy göstermesini dört gözle bekliyor

"SADAKATİMİ ÖLÇMEK İÇİN KÖPEĞİMİN CANINI ALMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER"

Turabi, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan da bu yapının üyelerinden. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi reddettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim. Maalesef Survivor All Star2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. İnanmayın. Şaka, yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz her şeye inanmayın ama gelemeyeceğim. Kalın sağlıcakla"