Turabi'den "İlluminati bana suikast girişimi yaptı" şakası! Turabi neden Survivor'a katılmayacak?

Survivor'ın unutulmaz isimlerinden olan Turabi Çamkıran, yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Sağlığı sebebiyle yarışmadan çekildiğini açıklayan Turabi, tüm yarışmacılara başarı ve şans diledi.

Turabi'den "İlluminati bana suikast girişimi yaptı" şakası! Turabi neden Survivor'a katılmayacak?

Survivor yarışma programının unutulmaz isimlerinden olan Turabi Çamkıran, 2024 yılında yapılacak Survivor All Star'a katılacağı düşünülüyordu. Yeni sezonda 7'inci olarak açıklanan Turabi, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Survivor'a katılamayacağını paylaştı. Kendisine suikast girişimi olduğunu iddia eden ünlü yarışmacının açıklaması viral oldu.

SURVİVOR'A KATILAMAYACAK

Survivor yarışma programının geçtiğimiz sezonlarında yer alan Turabi Çamkıran, yer aldığı tüm sezonlarda şampiyon olmayı başardı. Üst üste şampiyonluğu kutlayan Turabi, 2024 yılında yapılacak Survivor All Star kadrosuna yazılmıştı. Yarışmaya katılım sağlayacak 7'inci kişi olarak yer alan Turabi kısa süre önce çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Survivor All Star 2024'e katılamayacağını duyuran Turabi, kendisine suikast girişimi yapıldığını itiraf etti. Güne bomba gibi bir haberle uyanan takipçileri ise şok geçirdi.

TURABİ'DEN SUİKAST İDDİASI

maxresdefault.webp

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Turabi Çamkıran, son dönemlerde rahatsızlığıyla gündeme gelmişti. The Challange yarışmasını kazanarak, Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektiğini açıkladı. Kendisine suikast girişimi yapıldığını ifade eden ünlü yarışmacı, "Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan’da bu yapının üyelerinden. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim. Maalesef Survivor All Star2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. İnanmayın. Şaka, yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz her şeye inanmayın ama gelemeyeceğim. Kalın sağlıcakla." açıklamasında bulundu.

FİZİK TEDAVİ GÖRÜYORDU

turabi-camkiran-survivor-all-star-2024-e-16533616-9522-m.webp

Geçtiğimiz dönemlerde bastonlu fotoğrafını paylaşan Turabi, takipçilerini meraklandırmıştı. Fizik tedavi gördüğünü paylaşan Turabi, aralık ayının ilk haftalarında bastondan kurtulacağını paylaşarak, "Fizik tedavi sürecim iyi ilerliyor. Ocakta eski sağlığıma kavuşacağımı söylüyor doktorum" müjdesini verdi.