Bahar Candan ve Nihal Candan'ın annesi konuştu: Çok büyük bir hata!

Tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan'ın annesi Umut Candan, katıldığı programda açıklamalarda bulunarak, "Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur" dedi.

Bahar Candan ve Nihal Candan'ın annesi konuştu: Çok büyük bir hata!

Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama suçlarından tutuklanan Nihal ve Bahar Candan'ın annesi, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında bağlanarak konuştu.

"ÇOK BÜYÜK BİR HATA YAPILIYOR"

Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, kızlarının suçsuz olduğunu belirtti. Gözyaşları içinde konuşan Umut Candan, "Türk adaletine sonsuz güveniyorum. Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur. En kısa sürede çıkacaklarını biliyorum. Kızlarım neyin içinde olduklarını bile bilmiyorlar. Benim çocuklarım o kadar güvenilir insanlar ki benim evime geldiği zaman dahi dolaptan bir ceviz alacakları zaman ile sorarlar. Hep benden izin alırlar, bana sormadan bir şey yapmazlar. Suçlular dışarda, benim kızlarım içerde" diyerek isyan etti.