25 Ağustos günlük burç yorumları: Aslan aşka yelken açıyor, Başak sinirli!

25 Ağustos'ta burçları neler bekliyor? İşte detaylar...

25 Ağustos günlük burç yorumları: Aslan aşka yelken açıyor, Başak sinirli!

Koç burcu. 21/3 - 20/4
Sakince ve dolambaçlı yollara sapmadan belirlediğiniz yolda ilerleyin: Ay trigonu önünüze çıkan zorlukların üstesinden gelmenizi sağlar. Hırs sizin DNA'nızda var. Belirsizliği bir kenara bırakıp doğrudan hedefe yönelmenin zamanı geldi.

Boğa Burcu 21/4 - 20/5
Ev içi rutininiz garip bir karmaşayla ağırlaşıyorsa, artık size hizmet etmeyen şeyleri atarak düşüncelerinizi ve alanınızı disipline etmenin zamanı gelmiştir. Ön planda profesyonel sektör var: günlük işlere geri dönüş enerjiyi diğer her şeyden uzaklaştırdı.

İkizler 21/5 - 21/6
Yay burcundaki Beyaz Kadın üzerinizde bir sinir gazı gibi etki eder: toksisite doğru panzehirlerle, yani güven ve konsantrasyonla azaltılabilir. Bir kişi hakkında düşünmek telefonun kendiliğinden çalmasını sağlamaz: önemsiyorsanız, ilk hamleyi yapın.

Yengeç Burcu 22/6 - 22/7
Yenilenmiş bir somutluk, olumlu ve hoş özelliklere sahip bir Cuma gününe doğru size eşlik eder: taahhütler zahmetli değildir ve ödüller sunar. Duygular her zaman günlük hayatı zenginleştirir, sadece en küçük şeylerde bile iyilik olduğunu anlamanız gerekir.

Aslan Burcu 23/7 - 23/8
Ay ve Venüs gökyüzünüzde heyecan verici bir üçgen oluşturuyor. Geçmişteki hayal kırıklıkları artık bir dayanak noktası değil. Atmosfer sıcak olmayı vaat ediyor: Aşk gezegeni sizi destekliyor, kalbi ve arzuyu ateşliyor.

Başak 24/8 - 22/9
Beklentileri karşılamayan her şey dönüştürülebilir. Size zaman olmadığını ya da boşa çaba harcadığınızı söyleyenlere kulak asmayın. Ruh hali, sallanan ve baş döndüren bir tahterevallidir. Sizi sinirlendiren küçük günlük sıkıntılar.

Terazi 23/9 - 22/10
Hazırlıksız yakalanmamak ve iyi bir izlenim bırakmak için her şeyi önceden planlarsınız. İzin vermeden önce son bir kontrol. Kafanız bulutların üzerindeyken birkaç hata yapmak kolaydır, ancak düşüncelerinizi sevgi doldurur....

Akrep Burcu 23/10 - 22/11
İnandırıcı ve somut olabilirseniz başarı elinizin altındadır. Alım-satım ve işle uğraşıyorsanız dolandırıcılıklara dikkat edin. İyi deneyimlerle dolu yeni bir seyahat, şimdi konuşmak ve notları karşılaştırmak için bir bahane haline geliyor.

Yay Burcu 23/11 - 21/12
Gönül meseleleri sizi her zamankinden daha fazla meşgul edecek: bu bir tehdit değil, bir nimet. Ay'ın Venüs'e kavuşmasıyla başka bir şey düşünemez hale geleceksiniz! Başkalarının küçük hataları sizi sarsmayacak: herkesin kendine özgü bir varoluş biçimi olduğunu kabul edin.

Oğlak Burcu 22/12 - 20/1
Alanınızı toparlamak için günden yararlanın: tavan arasında veya bodrumda tatlı nostaljiyi teşvik edecek bir şeyler bulabilirsiniz. Sadelik kurallarına sadık kalırsanız, evde de masada olduğu gibi huzurlu bir iklim. İstisna yok.

Kova Burcu 21/1 - 19/2
Bazen size emir verenler tutarsız olmaktan hoşlanıyor gibi görünürler, ancak bilmediğiniz nedenler ve veriler olabilir. Görevler çaba sarf edilmeden ama aynı zamanda çok az zevk alınarak tamamlanır. Önemli değil: sonuçların tadını çıkarın!

Balık Burcu 20/2 - 20/3
Akşam saatlerinde biraz fizyolojik yorgunlukla biten verimli bir Cuma. İyi bir yaz gecesi ile erken yatacaksınız. Mesleki alanda beklenmedik bir duraklama yaşanabilir, ancak bu durum verimli bir revizyonla sonuçlanabilir.