Astrolojide en baskın 5 burç! Son sözü daima onlar söyler

Bazı insanlar daima her türlü ilişkilerinde son sözü söylerler. O kişiler o kadar baskındır ki kimse onların lafının üstüne söz edemez. Peki en baskın burçlar hangileri?

Astrolojide en baskın 5 burç! Son sözü daima onlar söyler

Söz dinlemeyi sevmeyen ve kendi isteğini yaptırmak isteyen burçları derledik. Peki en baskın burçlar hangileri?

9a3d6abf72e8e030cdee-1011202308e4dc9b.webp

KOÇ BURCU

Koçlar partnerlerine sadıktır. Onlara ilgi gösterirler. Birçoğu özel günleri asla atlamaz. Fakat ilişkilerinde eşleri onları dinlemeyi reddettiği zaman çok baskın olabiliyorlar. Bu durum karşı taraf için zaman zaman çekilmez bir hal alabiliyor.

BOĞA BURCU

Boğa burcu insanı genellikle sakin ve rahattır. Ama konu ilişki olunca dominant özellikleri ön plana çıkar. Boğalar çoğu zaman, zor bir durumu tek başlarına yönetirler ve eşlerine de kendi yöntemlerini dayatırlar.

ASLAN BURCU

Aslanlar liderlik özellikleriyle bilinirler. Arkadaş ortamının yanı sıra kariyerlerinde de ön plana çıkan bu kişiler ilişkilerinde emir vermeyi severler. Fakat onlar, yoğunlaştıkları bir konuda eşlerinin sorumluluğu üstlenmesini istemezler.

BAŞAK BURCU

9eb5b46050df72e559c8-101120237c5c01d0.webp

Başak burcu insanı kontrolcüdür. Bu sebeple partnerleri çoğu zaman kendilerini boğulmuş hissedebilir. Astrologlar onlara ilişkiyi akışına bırakmalarını ve buyurgan tavrı bırakmalarını öneriyor.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar ilişkilerinde son derece naziktir. Fakat bir süre sonra hızla kendi ihtiyaçlarına göre hükmetmeye yönelebilirler. Astrologlar onlara başkaları üzerinde kurmak istedikleri hakimiyet duygusunu biraz törpülemelerini öneriyor.