El Falında Harflerin Anlamları! Elinizde M Harfi Varsa Anlamı Büyük!

El falı bakmayı seviyor veya ilginiz var ise işte size elinizdeki harflerin anlamları. Avuç içinize bakın ve hangi harfleri taşıdığınızı görün. M harfinin anlamını da sizler için paylaştık. Avuç içindeki bu harfe dikkat...

El Falında Harflerin Anlamları! Elinizde M Harfi Varsa Anlamı Büyük!

El falına ilgisi olanlar, avuç içinizdeki harflerin anlamını buradan öğrenebileceksiniz. M harfinin anlamı da merak edilmekte. İşte elinizdeki sembollerin aslında neyi işaret ettiğini bu sayede öğrenebileceksiniz.

1. El falı konusunda eskiden beri yapılan çalışmalar günümüze kadar binlerce değişikliğe uğradı. 2. Ancak avuç içinde beliren “M” harfi ve onun kişiye getirdiğine inanılan özellikler hiç değişmedi. 3. Bu M harfi, avuç içinde olduğuna inanılan kalp, baş ve hayat çizgilerinin birleşiminden oluşuyor. 4. Karma el falı yorumlarına göre bu harfe sahip olan kişilerin motivasyonu ve iç disiplinleri son derece yüksek oluyor.

5. Bundan dolayıdır ki, bu kişiler genellikle kariyerlerinde büyük başarılara imza atıyorlar. 6. Özellikle gazetecilik, yazarlık, eğitim ile ilgili meslekler, vb. işler bu kişiler için biçilmiş kaftan. 7. Ayrıca mesleklerinde yükselmeleri ve yöneticilik konumuna gelmeleri kimseyi şaşırtmamalı. 8. Sadece bu kadar mı? Elbette değil, avuç içinde “M” harfi taşıyanlar ayrıca insan sarrafı olma potansiyeline de sahip. 9. Yani çok iyi birer karakter analizcisi oluyorlar, İK için paha biçilemez bir kabiliyet. 10. Aynı zamanda yalanlar arasındaki tek doğruyu, eğriler arasındaki tek düzü görme konusunun da ustası bu kişiler.

11. İnsan ilişkilerinde son derece başarılı olduklarını da eklemeden geçmeyelim. 12. Son derece kararlı, tutarlı, hırslı ve azimli olan bu kişiler, enerjilerini doğru yönetebildiklerinde inanılmaz başarılar yakalayabiliyorlar 13. Para idaresi konusunda da bir hayli başarılı olmaları, onların rahat bir yaşam sürmelerinin anahtarı adeta. 14. Eminiz ki hepiniz avuç içlerinizi çoktan kontrol ettiniz ve “M” harfi var mı yok mu gördünüz; Ama size bir haberimiz daha var. 15. Lütfen kalem tuttuğunuz elinize değil, diğer avucunuza bakın. Yani sağlaklar, sol avuçlarına, solaklar da sağ avuçlarına baksın. “M” harfini görmeniz gereken yer orası. Kalem tuttuğunuz elinizin avuç içinde görünen “M” harfi ne yazık ki pek bir amlam ifade etmiyor.