Gelinim Mutfakta 17 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandırırken, haftalık olarak 10 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? İşte, 17 Nisan puan durumu ve kazan gelin...

Gelinim Mutfakta 17 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Kirpi Pasta tarifinin ardından Gelinim Mutfakta da günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu, çeyreği kim aldı? Gelinim Mutfakta kim 1. 2. 3. 4. oldu?

17 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. Haftanın üçüncü günü Kirpi Pasta yapan gelinler çeyrek altın yarışına başladı. Kirpi Pasta yapan gelinler arasında en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin Yeşim oldu. 11 puanla Damla ikinci olurken, 8 puanla Aleyna üçüncülük koltuğuna yerleşti. Seda ise 7 puan alarak sonuncu oldu.

ekran-goruntusu-2024-04-17-162412.png