Gelinim Mutfakta 19 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? 10 bileziği kim kazandı? Hangi gelin elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da günlük olarak çeyrek altın kazandırırken, haftalık olarak 10 bilezik kazandırıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu ve çeyrek altın kazandı? 10 bileziği kim kazandı? Bu hafta hangi gelin elendi? İşte, 19 Nisan Gelin Mutfakta puan durumu...

Gelinim Mutfakta 19 Nisan puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? 10 bileziği kim kazandı? Hangi gelin elendi?

Kanal D'nin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gören yarışma programı "Gelinim Mutfakta", haftanın dördüncü gününde de ekran başındaki izleyicilerini heyecanlandırdı. Programın sunucusu Nursel Ergin'in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada, gelinler ve kayınvalideler arasındaki çekişme ve yemek mücadelesi günün en merak edilen konularından biri oldu.

Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2024 tarihli puan durumu açıklandı. Baklava pastası tarifinin ardından Gelinim Mutfakta da günün birincisi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu, çeyreği kim aldı? Gelinim Mutfakta kim 1. 2. 3. 4. oldu? Bu hafta 10 bileziği kazanan gelin kim oldu? En düşük puanı alarak bu hafta elenen gelin kim?

2024/03/19/gelinim-mutfakta.jpg

19 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta programında her gün bir kişi, yaptığı yemekle en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanma şansını elde ediyor. Haftanın perşembe günü baklava pastası yapan gelinler çeyrek altın yarışına başladı. Baklava pastası yapan gelinler arasında en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin, Yeşim oldu.

ekran-goruntusu-2024-04-19-162426.png

GELİNİM MUTFAKTA KİM 10 BİLEZİĞİ KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta boyu en yüksek puanı toplayarak 10 bileziği hak eden gelin Yeşim oldu.

ekran-goruntusu-2024-04-19-162437.png

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışmasında Aleyna'nın sağlık sorunu nedeniyle haftaya devam edememesi ve haftanın final gününde yeni bir yarışmacının programa katılması nedeniyle yarışmada bu hafta eleme yapılmadı.