O kadınlar ilişkide oldukça kalpsiz! İşte en duygusuz 5 burç

Bazı kadınlar terk etmeye daima hazırdır. Onlar için aşktan ziyade, gurur ve kendi mutlulukları daha ön plandadır. Peki, bu kadınların burcu ne? Gelin birlikte bakalım... İşte terk eden 5 kadın burcu...

O kadınlar ilişkide oldukça kalpsiz! İşte en duygusuz 5 burç

İlişkilerde erkekler ya da kadınlar sürekli anlaşamamaktan ve terk edilme korkusundan yakınır. Kim haklı, kim haksız bir türlü tespit edilemez. Fakat terk eden burçlar genelde bellidir. Astrologlara göre Akrep, Yay, Başak, Kova ve Oğlak burcu en çok terk edilen burçların başında geliyor.

EN KALPSİZ 5 KADIN BURCU

Astroloji ilişkileri anlamlandırma konusunda iyi bir seçenektir. Bu burçlar zaman zaman kalpsiz eğilimler sergileyebilse de doğası gereği duygusuz değildirler. Ancak öne çıkan bazı özellikleri onların kalpsiz olarak algılamalarına neden olur.

Oğlak

Çalışkanlığıyla ön plana çıkan Oğlak burcu kararlıdır ve başarı odaklıdır. Bu onu genelde kalpsiz ve empati yoksunu gibi gösterir. Hedeflerine duygusal bağlantılardan daha fazla öncelik verebilirler ve bu da algılanan kopukluğa yol açabilir.

Akrep

Kararlı olan Akrepler bu yüzden duygusuz görünebilir. Savunmasız noktalarını sert bir dış görünüşün arkasına gizleyebilirler, bu da diğerlerinin gerçek duygularıyla bağlantı kurmasını zorlaştırabilir. Güveni bulamazsa ve yeterince ispat yoksa terk eder.

Kova

Özgür kadın Kova burcu duygularını anlamlandırmakta zorlanır. Karar vermek onlar için zordur. Hatta bazen bu yüzden bile uzaklaşırlar. Kovanın özgürlüğüne müdahale edildiğinde terk edebilir.

Başak

Başak burcunun titiz ve analitik yapısı onların kalpsiz görünmelerine yol açabilir. Çoğu zaman duyguların yerine mantığa öncelik verirler, bu da belirli durumlarda empati göstermelerini zorlaştırır.

Yay Burcu

Yay burçlarının macera ve özgürlük sevgisi, kişisel uğraşlarını duygusal bağlantılardan daha ön planda tuttuklarında kalpsiz görünmelerine neden olabilir. Bağımsızlığa değer verirler ve duygusal karışıklıklardan kaçınabilirler.