Parmak boyutunuz karakterinizin gizli özelliklerini ortaya çıkarıyor!

Kişilik testleri sosyal medyada büyük bir ilgi görüyor. Ortaya çıkan son test, parmak boyutuna göre kişilik analizi ortaya koyuyor. Pek çok kişinin dikkatini üzerinde toplayan test internete adeta damgasını vurmuş durumda!

Parmak boyutunuz karakterinizin gizli özelliklerini ortaya çıkarıyor!

Parmak boyutunuz karakterinizin gizli kalmış ve henüz açığa çıkmamış olan noktalarını ortaya çıkarıyor. Hemen siz de o eğlenceli teste katılabilirsiniz!

Parmakların kişilik hakkında bazı detaylar paylaştığını biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız haberimize göz atarak bunu kolayca öğrenebilirsiniz. İşte kişilik özelliklerini açığa çıkaran o test.

Çevrenizdeki insanların parmaklarına göz atarak onlar hakkında bilgi sahibi edinmek çok kolay olacak. İşaret ve yüzük parmakların uzunluğuna ve kısalığına bağlı olarak açığa çıkan bu detaylar kişiliğimiz hakkında bazı bilgileri öğrenmemizi sağlıyor. İşte parmakların boyu sayesinde açığa çıkan kişilik hakkında merak edilen o detaylar.

parmak.jpg

EĞER İŞARET PARMAĞINIZ YÜZÜK PARMAKLARINIZDAN KISA GÖRÜNÜYORSA:

Eğer yüzük parmağınız işaret parmağınızdan uzun olarak görünüyorsa, son derece etkileyici, çekici ve özgüveni her daim yükseklerde olan bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Böyle insan konu her ne olursa olsun risk almaktan hiç bir zaman korkmaz ve aksine bu durumdan hoşlanırlar. Genellikle bu insanlar oldukça samimi, nazik ve eli açık kişiler olarak ön plana çıkar. Onlar her zaman kararlı ve güçlü bir karaktere sahiptir. Etrafında olan insanlar kim olursa olsun her daim kibar olmaktan vazgeçmez. Aynı zamanda cömert yapısıyla çevresi tarafından son derece etkileyici görünürler.

EĞER İŞARET PARMAĞINIZ YÜZÜK PARMAKLARINIZDAN UZUN GÖRÜNÜYORSA;

Eğer işaret parmaklarınız yüzük parmaklarınızdan uzun olarak görünüyorsa, bu durum sizin kendinize güvenceniz her daim tam ve sorumluğu asla aklından çıkarmayan bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Yeni girişimlerden hiç bir zaman çekinmezsiniz ve bu alanda birinci olmak sizin asıl hedefiniz. Detaycı kişiliğinizden kaynaklı sizden asla hiçbir şey kaçmaz. Genellikle iş hayatınızda girişken yapınız sayesinde her zaman önde olmayı amaçlarsınız. Yeni iş girişimlerine hiç korkmadan atılabilirsiniz. Konuların ince detaylarına indiğiniz zaman gözünüzden hiçbir şeyin kaçmamasını istersiniz. Bütünü gözden geçirmek yerine detayların içinde kaybolmayı tercih edersiniz.

parmak2.jpg

EĞER İŞARET PARMAKLARINIZ YÜZÜK PARMAKLARINIZLA EŞİT GÖRÜNÜYORSA;

Eğer İşaret ve yüzük parmaklarınızı eşit olarak görüyorsanız, bu durum sizin oldukça samimi, sevecen, sakin bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına geliyor. Çevrenizdeki kişiler ile anlaşma sağlamanız sizin için çok kolaydır. İyi niyetinizden dolayı etrafınızda ki insan tarafından çok sevilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize karşı fazlasıyla sadık bir kişiliğiniz bulunuyor. Düşündüğünüz her şeye önem verirsiniz ve aksi bir durum da hızlıca sinirlenen bir karakteriniz vardır. Sakin ve sevecen kişiliğinizin altında anında sinirlenen bir yapınız yatıyor. Siz düşüncelerinizin herke tarafından onaylanmasını ve katılım sağlanmasını beklersiniz. Yeni insanlarla bile hızlıca kaynaşabilirsiniz. İyi huylu, uyumlu kişiliğinizden dolayı etrafınızdaki insanlar tarafından da sevecen görünürsünüz.