Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa maçı saati değişti! İşte, Süper Kupa finali yeni saati

Turkcell Süper Kupa final maçı, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak. Suudi Arabistan'da planlanan maç ertelenmişti, ancak TFF tarafından 2023 Süper Kupa finalinin yeni tarihi açıklandı. Peki, Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa final maçı hangi saatte?

Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa maçı saati değişti! İşte, Süper Kupa finali yeni saati

Nisan ayında gerçekleşecek olan Süper Kupa final maçı, geçtiğimiz sezonun Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe arasında oynanacak. İlk planlanan tarihte gerçekleştirilemeyen Süper Kupa final maçının yeni tarihi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından duyuruldu.

İşte, Süper Kupa maçıyla ilgili detaylar…

SÜPER KUPA FİNAL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Ertelenen Süper Kupa final maçının detayları netleşti. TFF'den yapılan açıklamada, "2022-2023 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Galatasaray A.Ş. ile 2022-2023 Sezonu Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe A.Ş. arasında 7 Nisan 2024 Pazar günü oynanacak 2023 Turkcell Süper Kupa maçının başlama saatinde güncelleme yapılmıştır.

Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda daha önce 21.00 olarak planlanan müsabakanın başlama saati 21.30 olarak güncellenmiştir" ifadeleri yer aldı.

Süper Kupa mücadelesi ATV'den canlı olarak aktarılacak.