Akasya’da 23 Nisan Etkinlikleri

Akasya nisan ayında yetişkin ve çocuklar için özel birçok etkinlik gerçekleştirmeye devam ediyor.

Akasya’da 23 Nisan Etkinlikleri

Akasya nisan ayında yetişkin ve çocuklar için özel birçok etkinlik gerçekleştirmeye devam ediyor. Resim müzayedesi, karikatür sergisi, Tamirane konserleri ve sevilen çocuk tiyatrolarının da arasında yer aldığı birçok etkinlikle misafirler keyifli anlar yaşayacak.

Akasya dolu dolu bir program ile Nisan ayında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Minik ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği ve gelenekselleşen çocuklara özel resim müzayedesi Akasya'da sanatseverleri ağırlayacak. Sütaş Çiftliği Karikatürleri karikatür severlerin yüzünü güldürürken, birbirinden eğlenceli oyunlar da Akasya Kültür Sanat'ta sahnelenmeye devam edecek. AKS'deki çocuk etkinliklerinin yanı sıra, Kidzania'nın bol eğlenceli süper aktivitelerinin de yer alacağı etkinlikler 30 Nisan'a kadar Akasya'da ziyaretçilerini bekliyor.

Sessiz Müzayede'nin kurucuları, ünlü küratörler Rahmi Çöğendez ve Yuliya Ergene'nin renkli sunumlarıyla çocuklara sanatı sevdirmek ve genç yaşta koleksiyonerlik bilinci geliştirmek amacıyla düzenlenecek Çocuklara Özel Resim Müzayedesi 30 Nisan Pazar saat 16.00'da gerçekleşecek. Eserlerin sergilenmesiyle başlayacak etkinlikte, sanatseverler canlı müzayede deneyimi yaşayacak.

Sütaş Çiftliği Karikatürleri 20'nci Yıl Özel Sergisi 18-24 Nisan tarihleri arasında yeniden Akasya zemin katta sergilenecek. Ayrıca 23 Nisan'a özel Sütaş Çiftliği Bandosu küçükten büyüğe tüm ziyaretçileri gülümseten eğlenceli bir yolculuğa çıkararak, muhteşem bir bayram keyfi yaşatacak.

TAMİRANE SAHNESİNDE EĞLENCE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Tamirane Akasya Nisan'ın ikinci yarısında da birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam edecek. "Her şarkının bir hikâyesi ve her notanın bir hafızası vardır" diyerek seslendirdiği şarkıların hikayelerini dinleyicilerle buluşturan Oğuz Kasap 28 Nisan Cuma saat 21.30'da dinleyicilerine müzik ziyafeti sunarken, 29 Nisan Cumartesi saat 20.00'da başlayacak Swing İstanbul'un muhteşem dans şovları, unutulmayacak coşkuyu zirveye taşıyacak.

AKS etkinlikleri, Tamirane konserleri, ortak alan aktiviteleri ve Kidzania'nın interaktif ve eğlenceli programıyla Akasya; kültür, sanat ve tiyatro tutkunu 7'den 70'e tüm ziyaretçilerini bir araya getirecek.

AKS program akışı

19 Nisan Çarşamba 13.00 Süper Patates ve Kaçak Bezelye, Kaçak Yumurta

19 Nisan Çarşamba 15.00 Paskalya Yumurta Atölyesi

20 Nisan Perşembe 13.00 Sihir Bakanı

20 Nisan Perşembe 15.00 Sihirbazlık Atölyesi

22 Nisan Cumartesi 13.00 Süper Patates Kaçak Yumurta

22 Nisan Cumartesi 15.00 Paskalya Yumurta Atölyesi

23 Nisan Pazar 13.00 Süper Patates Kaçak Yumurta

23 Nisan Pazar 15.00 Paskalya Yumurta Atölyesi

29 Nisan Cumartesi 13.00 Süper Köpüklü Bir Macera

29 Nisan Cumartesi 15.00 Köpüklü Resim Atölyesi

30 Nisan Pazar 13.00 Süper Köpüklü Bir Macera

30 Nisan Pazar 15.00 Köpüklü Resim Atölyesi