Bihter filmi ne zaman çıkacak? Bihter filmi nasıl izlenir?

Bihter filmi nerede yayınlanacak? Bihter filmi ne zaman çıkacak? Bihter filmi oyuncuları kimler? Bihter filmi ne anlatıyor? İşte Bihter filmi hakkında tüm bilinmesi gerekenler...

Bihter filmi ne zaman çıkacak? Bihter filmi nasıl izlenir?

Bihter filmini izlemek isteyenler, Aşk-ı Memnu kitabının film uyarlaması olan bu yapıma yönelik heyecanlarını arttırıyorlar. Bihter, oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çekmiş ve dikkatleri üzerine toplamıştı. Filmde Bihter karakterine Farah Zeynep Abdullah, Behlül karakterine Boran Kuzum, Adnan karakterine ise Osman Sonant hayat veriyor.

BİHTER NEREDE YAYINLANACAK?

Filmi izlemek isteyenler için Bihter, Amazon Prime dijital platformu üzerinden yayınlanmaktadır. Amazon Prime üyeleri, bu platforma giriş yaparak filmi izleme imkanına sahiptirler. Ayrıca, Prime Video uygulamasına ücretsiz deneme sürümü ile 30 gün boyunca erişim sağlanabilir.

BİHTER OYUNCU KADROSU

Bihter filminin geniş oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce gibi isimler yer alıyor. Ayrıca, Ebru Özkan ve Tilbe Saran gibi konuk oyuncular da filmde rol almaktadır. Farah Zeynep Abdullah, Behlül karakterine Boran Kuzum ve Adnan karakterine ise Osman Sonant ile hayat vererek izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

BİHTER FRAGMANI: