Buğra Kavuncu'dan İbrahim Özkan'a sert sözler!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, sosyal medyadan İbrahim Özkan'a tepki göstererek, "Kişisel menfaatleri elinin tersiyle iten İYİ Partililer olarak milletimizi ne iktidarın lümpenleşmiş siyasal anlayışına ne de kendi fikrine tapanların ve dünyayı sadece kendinden ibaret sayanların dayatmacı yaklaşımlarına mahkum etmeyeceğiz" dedi.

Buğra Kavuncu'dan İbrahim Özkan'a sert sözler!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, İbrahim Özkan'a tepki gösterdi.

X hesabından paylaşım yapan Kavuncu, şu ifadeleri kullandı:

"YEL KAYADAN TOZ ALIR"

"Hür ve müstakil hareket edeceğimizi ilan ettiğimizden beri, kurumsal operasyon, her akşam bir kanalda, ya İYİ Partimizi ya da bizlerden birini itibarsızlaştırmak üzere devam ediyor.

Partinin yetkili kurullarının aldığı kararlar ortadayken, 'kendine görev biçtiğini' dile getirip arabuluculuk adı altında pazarlık yürüttüğünü söyleyenler şimdi gelmiş benim adım üzerinden İYİ Partimizin içini karıştırmaya niyetleniyor.

Bu gerçek dışı iddialardan medet umanlar şunu çok iyi bilmelidir ki yel kayadan toz alır.

Ne yaparsanız yapın, ne derseniz deyin, hür ve müstakil yürüyüşümüz onurumuzdur ve Türk Milleti'nin buna ihtiyacı vardır.

Kişisel menfaatleri elinin tersiyle iten İYİ Partililer olarak milletimizi ne iktidarın lümpenleşmiş siyasal anlayışına ne de kendi fikrine tapanların ve dünyayı sadece kendinden ibaret sayanların dayatmacı yaklaşımlarına mahkum etmeyeceğiz."