Erdoğan: Partimizin tökezlemesini bekleyen rakiplerimizi asla sevindirmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan X hesabından bir paylaşımda bulunarak, "Milletin talepleri doğrultusunda bünyemizde gerekli değişimi gerçekleştirecek; daha da güçlenmiş, enerji toplamış şekilde yolumuza devam edeceğiz. Aslımıza, köklerimize, iradesiyle ve desteğiyle bizi bu makamlara taşıyan aziz milletimize, bizi var eden ilkelerimize çok daha sıkı sarılacağız" dedi.

Erdoğan: Partimizin tökezlemesini bekleyen rakiplerimizi asla sevindirmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Milletin talepleri doğrultusunda gerekli değişimi gerçekleştireceklerini ifade eden Erdoğan, enerji toplamış şekilde devam edeceklerini belirtti.

"BİZİ VAR EDEN İLKELERİMİZE ÇOK DAHA SIKI SARILACAĞIZ"

AK Parti'nin ayırıcı vasfı kendini analiz edebilen, yaptıklarını ve yapamadıklarını doğru değerlendirebilen bir parti olduğunu ifade eden Erdoğan'ın X hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Milletin talepleri doğrultusunda bünyemizde gerekli değişimi gerçekleştirecek; daha da güçlenmiş, enerji toplamış şekilde yolumuza devam edeceğiz.

Aslımıza, köklerimize, iradesiyle ve desteğiyle bizi bu makamlara taşıyan aziz milletimize, bizi var eden ilkelerimize çok daha sıkı sarılacağız.

Bizim lügatimizde böbürlenme yoktur, millete tepeden bakma, milletle arasına duvarlar örme, mesafe koyma asla ve asla yoktur.

Her zaman söylüyorum, biz bu milletin ta kendisiyiz.

Biz siyaseti birilerine imtiyaz sağlamak, makam, mansıp, koltuk ve ünvan dağıtmak için de yapmıyoruz.

Hangi konumda olursak olalım, hepimiz bu makamlarda milletimize ve Türkiye'ye aşkla hizmet etmek için bulunuyoruz.

Bakılmadık, incelenmedik, üstü açılmadık hiçbir nokta bırakmadan muhasebe ve murakabe sürecimizi neticelendireceğiz.

Partimizin tökezlemesini bekleyen rakiplerimizi asla sevindirmeyeceğiz.

Küçük hesaplar ve küçük tuzaklar peşinde koşanların sinsi oyunlarına gelmeyeceğiz.

Başarımızı başarımız, üzüntümüzü üzüntümüz gören dünyanın dört bir yanındaki mazlumları hayal kırıklığına asla uğratmayacağız.

Büyük bir davanın temsilcileri olduğumuzun şuuruyla önümüzdeki dönemi yeni bir şahlanışın dönüm noktası haline getireceğiz.

Kim ne derse desin, AK Parti bu ülkenin, bu milletin partisi olmayı, kendi insanımızla birlikte gönül coğrafyamızdaki yüz milyonların umudu olmayı sürdürecektir.

Allah'ın izni, aziz milletimizin takdiriyle daha nice yıllar boyunca Türkiye için çalışmaya, eser ve hizmet üretmeye, evlatlarımızın hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz."