Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Personelle İftar Yaptı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Ramazan ayının son gününde belediye personeli ile iftar sofrasında bir araya geldi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Personelle İftar Yaptı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Ramazan ayının son gününde belediye personeli ile iftar sofrasında bir araya geldi. Yüksel, "Ülkeyi bahara getirebilmek için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Organik Pazar Alanı'nda yapılan iftar yemeğine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Enif Yavuz Dipşar, Kartal Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, belediye çalışanları ile aileleri katıldı. İftar öncesi tüm masaları dolaşarak selamlaşan Yüksel, program boyunca belediye çalışanları ile sohbet etti.

Oruçların açılmasının ardından konuşan Yüksel, "Çok zor günlerden geçtik, hala geçmeye devam geçiyoruz. Pandemi ile mücadele ettik, 6 Şubat'ta depremi yaşadık. Biz hizmet etmeye devam ediyoruz. Ramazanın son gününe geldik, bayramı hep birlikte karşılayacağız. Kartal'da yaptığımız tüm hizmetlerde ve Ramazan ayındaki hizmetleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah karşılayacağımız bayram; bize dostluğu, birliği, beraberliği, hoşgörüyü getirir. Tutulan oruçlarımızın kabul olmasını diliyor, yaklaşan Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bu akşam burada hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Daha çok yolumuz var. Daha çok işimiz var. Daha çok iyilik yapmakla alakalı hedefimiz var. Ailenizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. Ülkeyi bahara getirebilmek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Her birinize bu yolculukta her gayretiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle birlikte çalışıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye çalışanları da iftar yemeğinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek Yüksel'e teşekkürlerini iletti.