Oktay Vural'dan Ekrem İmamoğlu'na zehir zemberek sözler

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı açıklamalara tepki göstererek, "Oyun deşifre oldu. Şimdi de bu tezgahtan sıyrılmaya çalış. Sureti haktan görün…Yok öyle yağma… Tavşan tuzağıyla Bozkurt avlanmaz" dedi.

Oktay Vural'dan Ekrem İmamoğlu'na zehir zemberek sözler

CHP ile İYİ Parti arasında karşılıklı atışmalar devam ediyor. Bu kez de İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural'dan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ı hedef alarak “İkisi de korkup, milletin isteğini kabul etmediler” demişti. Bu sözlere İmamoğlu da yanıt olarak, “Ben söyleyeceğimi söyledim. Ben o defteri kapattım. Önüme bakıyorum. Süreçte şu an ifade edeceğim başka bir şey yok. Eski dost düşman olmaz. Küçük detaylar üzerinden konuşmayı artık uygun görmüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

"TAVŞAN TUZAĞIYLA BOZKURT AVLANMAZ"

Partide İmamoğlu’nu son olarak İYİ Parti Siyasi İşleri Başkanı Oktay Vural hedef aldı ve yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Keşke kendi işine baksaydın. Kurumların kararı varken bunu dolanmak için iş çevirmeseydin. Detay dediği ise esas. Demokrasinin vazgeçilmez kurumlarına ve kurallarına uymayanın ne demokrasimize ne de millet iradesine ne de geleceğe hayrı olur. Oyun deşifre oldu. Şimdi de bu tezgahtan sıyrılmaya çalış. Sureti haktan görün…Yok öyle yağma… Tavşan tuzağıyla Bozkurt avlanmaz."