Özgür Özel: İYİ Parti’nin alacağı kararı bekliyoruz

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile yerel seçimler üzerine yaptıkları görüşmeye ilişkin, "Pazartesi günü İYİ Parti'nin Genel İdare Kurulu'nun konuyu değerlendirmesini ve alacakları kararı bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Özgür Özel: İYİ Parti’nin alacağı kararı bekliyoruz

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile yerel seçimler üzerine yaptıkları görüşmeye ilişkin açıklama yaparak, Akşener'in kararını beklediklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kurultay süreci sonrası partinin durumunun ele alınması ve yerel seçim stratejilerinin belirlenmesi amacıyla Manavgat ilçesinde düzenlenen kamp için Antalya'ya geldi.

"İYİ PARTİ'NİN KARARINI BEKLİYORUZ"

Havalimanında çok sayıda partili tarafından karşılanan Özel, ardından CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. İYİ Parti lideri Meral Akşener ile yaptıkları görüşmeye ilişkin konuşan Özel, "Sayın Akşener ile dünkü açıklamada ifade ettiğim gibi son derece sıcak, son derece yapıcı görüşme gerçekleştirdik. Pazartesi günü İYİ Parti'nin Genel İdare Kurulu'nun konuyu değerlendirmesini ve alacakları kararı bekliyoruz. Alacakları her iki karara da son derece saygılıyız. Ama ben sonucun olumlu yönde olmasını temenni ediyorum. İYİ Parti'nin kendi örgütünün değerlendirmesini benim yorumlamam siyasi nezakete sığmaz. Kendileri değerlendirecektir" dedi.