Özlem-Tayyar Öz çiftinden dolandırıcılık iddialarına yanıt

Sosyal medya fenomenleri Özlem-Tayyar Öz çifti, Feyza Altun'un iddialarına cevap verdi.

Özlem-Tayyar Öz çiftinden dolandırıcılık iddialarına yanıt

Dilan-Engin Polat çiftinden sonra gündemde şimdi de Özlem Öz ile Tayyar Öz çifti var. Ünlü sunucu Bircan Bali ve avukat Feyza Altun çift hakkında çeşitli iddialarda bulundu.

Son olarak Öz çiftinin böcekli tarhanalar ve son kullanma tarihi geçmiş ürünler sattığını iddia eden Altun, çiftin üretim yerlerine ilişkin fotoğraflar paylaştı.

Sosyal medya gözünü Polat çiftinden sonra Özlem-Tayyar Öz çiftine çevirince Özlem Öz'ün profil temizliği yapmaya başladığı iddia edilmişti.

Lüks yaşantılarına dair çeşitli iddialar gündemdeyken çift sessizliğini bozdu.

“TÜM HABERLER İFTİRA VE KARALAMA ÜZERİNE”

Tayyar Öz yaptığı açıklamada "Hukuk bölümümüz gerekli doneleri şu an topluyor. Şu ana kadar soyisim değişikliği hariç bütün haberler iftira ve karalama üzerine. Tabii ki bunların da bir hesabı var. Lütfen duyduğunuz hiçbir şeye inanmayın. İnşallah adalet sağlanacak" dedi.

Özlem Öz ise takipçilerinin zaten inanmadığını söylerken eşi ise "Bizi birileriyle aynı kefeye koymayın" dedi.

FETÖ İDDİASI!

Tayyar Öz FETÖ'den ihraç edildiğine dair soruya da "Bu da iftira. Oturduğumuz evin kira olduğunu söyledik kontratı paylaştık. FETÖ olayları 2016 yılında patlak verdi. Ben o zaman asistan doktordum, o gece ve gündüz bir sürü ameliyat gerçekleştirdik. 2021'de istifa ettim” cevabını verdi.