Resmen duyuruldu! Türkiye'de il sayısı 100'e ulaşacak

Türkiye'deki il sayısı 100'e ulaşacak. Konuya ilişkin açıklama AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz'den geldi. Demiröz, şehir olacak bazı ilçeleri duyurdu...

Resmen duyuruldu! Türkiye'de il sayısı 100'e ulaşacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz yaptığı son açıklama ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Vedat Demiröz, Türkiye'deki il sayısının 100'e çıkacağını ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz’den oldukça dikkat çeken bir açıklama geldi. Demiröz Türkiye’deki il sayısının 100’e çıkarılacağını duyurdu.

Bitlis’in Ahlat ilçesinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz Türkiye’de il sayısının 100’e çıkarılacağını açıkladı. Vedat Demiröz, Ahlat'taki konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin önerisiyle Türkiye’de il sayısının artırılacağını Ahlat’ın da bu illerden biri olacağını bildirdi.

istanbul.jpg

İl sayısı 100 olacak

Demiröz burada yaptığı açıklamada müjde diyerek şunları söyledi:

"İnşallah hedefimiz bu bölgenin, Sayın Devlet Bahçeli’nin önerisi ve Cumhurbaşkanı'mızın beraber verdiği kararla Türkiye’nin il sayısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız. Buna da bürokrasi olarak hazırlıklı olalım. Bu müjdeyi de bu güzel şenlikte ifade edeyim"