Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor All Star dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star eleme adayı belli oldu mu? Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar...

Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor All Star dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2024 All-Star'ın yeni bölümünde yaşanan gelişmelere göre eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sırasında Hakan'ın Ogeday'a fiziksel teması ve tansiyonun yükseldiği anlar izleyicileri şaşırttı. Acun Ilıcalı, bu durumu gündeme getirerek Hakan'a iki ödüllük ceza verildiğini açıkladı.

SURVİVOR ALL STAR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Sezonun ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda eleme konseyi düzenlendi. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda en fazla oyu alan Ersin, Survivor 2024 All-Star'da eleme adayları arasına katıldı. Önceki günün eleme adayı Sercan ile birlikte Ersin, bu haftanın adayları oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele devam etti. Kadınlar arasında oynanan oyunda mavi takım, Seda'nın performansıyla 8-6 öne geçti. Ardından erkekler mücadelesinde de mavi takımın üstünlüğü devam etti ve dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece mavi takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanarak eleme adayı belirleme şansını elde etti.

Dokunulmazlık oyunundan sonra ise Hakan'ın Ogeday'a yönelik fiziksel teması ve yaşanan tansiyon yükselişi gündemdeki yerini korudu. Acun Ilıcalı, Hakan'a ceza verilmesi gerektiğini belirterek, "Ben normalde itme hareketine çok takılmayabilirdim. Onun dışında söylediğin kötü sözler var. Alışık değilim senden kötü sözlere, çok senlik değil. Ama özür dilemek önemli bence insanlar hata yapar." şeklinde konuştu. Hakan'a iki ödüllük ceza verildi.