Ünlülerden, 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları! Kim, ne paylaştı?

Ünlü isimlerin 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından ilgiyle karşılandı. İşte, bazı ünlülerin Sevgililer Günü paylaşımları...

Ünlülerden, 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları! Kim, ne paylaştı?

Ünlü isimlerin sosyal medya üzerinden paylaştığı 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları, bu özel günün heyecanını ve romantizmini takipçileriyle paylaşmalarıyla dikkat çekti. Televizyon ve müzik dünyasının tanınmış simaları, sevdikleriyle geçirdikleri anları ve duygularını fotoğraf ve videolarla paylaşarak takipçilerine sevgi dolu mesajlar iletti. İşte, ünlülerin Sevgililer Günü'ne özel paylaşımları ve bu özel günün atmosferini yansıtan duygusal anlar...

ÜNLÜLERİN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMLARI

boga-53.jpg

Sinem Kobal:

Oyuncu Sinem Kobal, 2016'da dünyaevine girdiği meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile romantik karelerini, "Ömürlük sevgilim" mesajıyla paylaştı.

boga-54.jpg

Mehmet Ali Erbil:

67 yaşındaki şovmen Mehmet Ali Erbil, 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan'ın 'Mali' yazılı dövmesini, "Aşkımın sevgililer günü hediyesi... Seni seviyorum" notuyla yayınladı.

boga-55.jpg

Doğa Rutkay:

Doğa Rutkay, 2014'te nikah masasına oturduğu Kerimcan Kamal'ı hastanede beklerken çektiği videosunu; "Gerçek sevgi, eşinizi hastaneye kontrollerine getirip onu beklemektir. Onun işlemleri bitince de benim için aynı kontroller var. O da belli bir süre beni bekleyecek. Sevgi neydi? Emekti. Bu sevgililer günü de böyle geçiyor. Şükür" mesajıyla paylaştı.